O nás

 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost OPENINET, s.r.o. vznikla v červnu roku 2006 za účelem vybudovat internetovou síť v Protivíně a okolí, neboť do té doby byl v těchto lokalitách problém získat levný a plnohodnotný přístup k internetu. Během následujících let vznikala síť i v širším okolí, a to ve Vodňanech a Bavorově. V říjnu roku 2013 se uskutečnila akvizice se společností Backer Computer, s.r.o., která od té doby spravuje vybudovanou infrastrukturu. OpenInet, s.r.o. pokračuje ve své práci především pro telekomunikační společnosti, své zkušenosti však nabízí i menším subjektům.

 

PROFIL SPOLEČNOSTI

Založení společnosti OpenInet, s.r.o. se datuje do roku 2006, od té doby se neustále vyvíjí a zdokonaluje v oblasti telekomunikací a elektroniky. V těchto segmentech nabízí kompletní služby (návrh, projekt, realizace, dokumentace, revize). Na trhu se společnost pohybuje již řadu let, během kterých nasbírala mnoho zkušeností v oboru, díky tomu je schopna nabídnout kvalitní služby a profesionální přístup ke každému požadavku našich zákazníků.
 

REFERENCE

Obor, ve kterém se pohybujeme, je velmi rozmanitý a velmi rychle se rozvíjí, naše zákazníky si tak snažíme získat především kvalitní prací a dodávkou v daném termínu. Mezi zákazníky, kteří si v minulosti vybrali naše služby a pravidelně se k nám vracejí s poptávkou, patří:

České Radiokomunikace, Disk, Základní škola Protivín, Obec Tálín, Město Protivín, Restaurace u Provazníka, Družstvo APP...


CERTIFIKACE

 Abychom uspokojili požadavky všech našich zákazníků, učíme se neustále novým věcem a získáváme certifikáty pro technologie, které využíváme.
ERICSSON MINI-LINK, ALCOMA, ŠKOLENÍ PRO PRÁCI VE VÝŠKÁCH, POŽÁRNÍ PROSTUPY: HILTI, INTUMEX, ROXTEC...

 

Aktuálně

16 Prosinec

Nový web

Právě jsme spustili naši novou webovou prezentaci spolčnosti. Webové stránky…

01 Říjen

Spojení sítí

Vážený uživateli sítě OpenInet, dovolte, abychom Vás informovali o některých…

12 Únor

MINI-LINK certifikace

Od 1.2.2013 se společnost OpenInet, s.r.o. stává certifikovaným partnerem společnosti…