Author: admin

 

Nový web

Právě jsme spustili naši novou webovou prezentaci spolčnosti. Webové stránky jsou dnes již neodmyslitelnou součástí každé organizace, která chce být na blízku svým zákazníkům. Doufáme, že se Vám již několikátá verze našeho webu líbí a jednoduše tu najdete užitečné informace o nás a našich službách.
Posted on
Posted in Nezařazené

Spojení sítí

Vážený uživateli sítě OpenInet, dovolte, abychom Vás informovali o některých změnách týkajících se Vašeho internetového připojení. Počínaje měsícem říjen 2013 spojujeme své služby s dalším poskytovatelem, společností BACKER COMPUTER s.r.o. Vznik této rozsáhlejší sítě přinese zrychlení všech administrativních úkonů a nově získaná infrastruktura společnosti umožní zvýšení pokrytí a dostupnosti služeb v nových lokalitách. Stávající zákazníci […]
Posted on
Posted in Aktuality

MINI-LINK certifikace

Od 1.2.2013 se společnost OpenInet, s.r.o. stává certifikovaným partnerem společnosti Ericsson pro technologii MINI-LINK. Školení, které proběhlo koncem ledna, se zúčastnilo několik našich zaměstanců. Díky tomu jsme schopni Vám nově nabídnout instalační a servisní služby od tohoto výrobce telekomunikačních zařízení.
Posted on
Posted in Aktuality